Kopparstick 1700-tal

Kopparstick 1700-tal
Kopparstick 1700-tal
Kopparstick 1700-tal
Kopparstick 1700-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOPPARSTICK, 1700-talets mitt, "La Tentation De St Antoine" efter David Teniers II (1610-1690), gravör Jacques Philippe Le Bas (1707- 1783), bladmått ca 35x48,5 cm

604099

2019-01-08