Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 1920-tal, gustaviansk stil, 3-lådig, skiva i sten, fanér i rot, dragbeslag i mässing, ca 93, 95x52 cm
Slitage, en nyckelskylt saknas, ytskador, nyckel saknas
604103
2019-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här