Byrå 1920-tal

Byrå 1920-tal
Byrå 1920-tal
Byrå 1920-tal
Byrå 1920-tal
Byrå 1920-tal
Byrå 1920-tal
Byrå 1920-tal
Byrå 1920-tal

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1920-tal, gustaviansk stil, 3-lådig, skiva i sten, fanér i rot, dragbeslag i mässing, ca 93, 95x52 cm

Slitage, en nyckelskylt saknas, ytskador, nyckel saknas

604103

2019-01-08