Soffbord med glasskiva

Soffbord med glasskiva
Soffbord med glasskiva
Soffbord med glasskiva
Soffbord med glasskiva
Soffbord med glasskiva
Soffbord med glasskiva
Soffbord med glasskiva
Soffbord med glasskiva

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1980/90-tal, underrede i metall med dekor av bok samt bläckhorn, profilerad skiva i glas, höjd ca 51, 135x75 cm

Skiva med nagg, slitage

604104

2019-01-08