Spegel med konsolbord

Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL med KONSOLBORD, 1800-tal, Karl Johan, fanér i mahogny, dekor i mässing, mått spegel ca 160x33, mått konsolbord höjd ca 82, 84x40 cm

Omfattande slitage/ytskador, delvisrenoverat/äldre lagningar, ett ben löst, listdel saknas, fanérbortfall

604105

2019-01-08