Tore Hultcrantz oljemålning

Tore Hultcrantz oljemålning
Tore Hultcrantz oljemålning
Tore Hultcrantz oljemålning
Tore Hultcrantz oljemålning
Tore Hultcrantz oljemålning
Tore Hultcrantz oljemålning

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORE HULTCRANTZ (född 1923-): "Tidig morgon", signerad Hultcrantz, olja på duk, ca 50x61 cm

604107

2019-01-08