Torbjörn Calvero David Bowie

Torbjörn Calvero  David Bowie
Torbjörn Calvero  David Bowie
Torbjörn Calvero  David Bowie
Torbjörn Calvero  David Bowie

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TORBJÖRN CALVERO (1949-2016): David Bowie på Kungliga Tennishallen, pigmentprint, 2/25, signerad numrerad samt daterad Torbjörn Calvero 2/25 1978, ca 59x79 cm

604109

2019-01-08