Albert Johansson färgetsning

Albert Johansson färgetsning
Albert Johansson färgetsning

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALBERT JOHANSSON (1926-1998), Komposition, signerad Albert Johansson, 84/90, färgetsning, bladmått ca 57x76 cm

604110

2019-01-08