Albert Johansson färgetsning

Albert Johansson färgetsning
Albert Johansson färgetsning

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALBERT JOHANSSON (1926-1998), Komposition, signerad Albert Johansson, 34/90, färgetsning, bladmått ca 100x76 cm

604111

2019-01-08