Ulf Gripenholm färglitografi

Ulf Gripenholm färglitografi
Ulf Gripenholm färglitografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ULF GRIPENHOLM (född 1943): Figurkomposition, signerad Ulf Gripenholm 1979, 30/210, färglitografi, bildmått ca 34x40 cm

604113

2019-01-08