Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ULF GRIPENHOLM (född 1943): Figurkomposition, signerad Ulf Gripenholm 1979, 30/210, färglitografi, bildmått ca 34x40 cm
604113
2019-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här