Oscar Törnå oljemålning

Oscar Törnå oljemålning
Oscar Törnå oljemålning
Oscar Törnå oljemålning
Oscar Törnå oljemålning
Oscar Törnå oljemålning
Oscar Törnå oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

OSCAR TÖRNÅ (1842-1894): Vy över Zons, signerad och daterad Oscar Törnå September 1879, olja på duk, uppfodrad, ca 46x63 cm

604114

2019-01-08