Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000 SEK
OSCAR TÖRNÅ (1842-1894): Vy över Zons, signerad och daterad Oscar Törnå September 1879, olja på duk, uppfodrad, ca 46x63 cm
604114
2019-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här