Ingegerd Mölller oljemålning

Ingegerd Mölller oljemålning
Ingegerd Mölller oljemålning
Ingegerd Mölller oljemålning
Ingegerd Mölller oljemålning
Ingegerd Mölller oljemålning
Ingegerd Mölller oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGEGERD MÖLLER (född 1928): Komposition, signerad och daterad I. Möller -50, olja på duk, ca 49x65 cm

604121

2019-01-08