Sven Jonson färglitografi

Sven Jonson färglitografi
Sven Jonson färglitografi
Sven Jonson färglitografi
Sven Jonson färglitografi
Sven Jonson färglitografi
Sven Jonson färglitografi

Såld för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN JONSON (1902-1981): Tempelruinen, signerad Sven Jonson, färglitografi, bildmått ca 36x48 cm

Blekt

604124

2019-01-08