Lage Lindell färglitografi

Lage Lindell färglitografi
Lage Lindell färglitografi
Lage Lindell färglitografi
Lage Lindell färglitografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LAGE LINDELL (1920-1980), Figurkomposition, signerad Lage Lindell, 46/50, färglitografi, bladmått ca 16x42 cm

604126

2019-01-08