Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LAGE LINDELL (1920-1980), Figurkomposition, signerad Lage Lindell, 46/50, färglitografi, bladmått ca 16x42 cm
604126
2019-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här