Karmstol Louis XVI-stil

Karmstol Louis XVI-stil
Karmstol Louis XVI-stil
Karmstol Louis XVI-stil
Karmstol Louis XVI-stil
Karmstol Louis XVI-stil
Karmstol Louis XVI-stil
Karmstol Louis XVI-stil
Karmstol Louis XVI-stil
Karmstol Louis XVI-stil
Karmstol Louis XVI-stil

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, rotting, vitmålad, lös plymå, sitthöjd ca 47 cm

Rottingen med skador och hål, fläckig klädsel

604127

2019-01-07