Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, jugendstil, konstmassa, kupa i glas, höjd ca 60 cm

Omfattande skador, bortfall

604132

2019-01-08