Bordslampa
Vollendet
2019-01-08
604132
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, jugendstil, konstmassa, kupa i glas, höjd ca 60 cm
Omfattande skador, bortfall