Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, 1900-tal, jugendstil, bronserad patinerad zink, sockel signerad i godset Aichola, höjd ca 33 cm

Omarbetad, tidigare lampfot

604134

2019-01-08