Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR, 1 par, sekelskifte 1900, jugend, träskuren delvis genombruten ryggbricka, klädsel i tyg med mönster i relief, sitthöjd ca 46 cm
Skador/lagningar
604135
2019-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här