Stolar jugend

Stolar jugend
Stolar jugend
Stolar jugend
Stolar jugend
Stolar jugend
Stolar jugend
Stolar jugend
Stolar jugend

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 1 par, sekelskifte 1900, jugend, träskuren delvis genombruten ryggbricka, klädsel i tyg med mönster i relief, sitthöjd ca 46 cm

Skador/lagningar

604135

2019-01-08