Georges Braque färglitografi

Georges Braque färglitografi
Georges Braque färglitografi

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRAQUE, Georges,(1882-1963): efter, L´oiseau jaune, monogramsignerad G. B i trycket, färglitografi, 1959, 37x54 cm, Litteratur: Vallier, Maeght 1031

Mittveck

604138

2019-01-09