Klubbat för:
1 700 SEK
1 500 SEK
BRAQUE, Georges,(1882-1963): efter, L´oiseau jaune, monogramsignerad G. B i trycket, färglitografi, 1959, 37x54 cm, Litteratur: Vallier, Maeght 1031
Mittveck
604138
2019-01-09