Carl Malmsten ´´Åldermannen´´ fåtölj

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CARL MALMSTEN, fåtölj, ´´Åldermannen´´, fåtölj, sitthöjd ca 41 cm

Slitage, fläckar, skador

604140

2019-01-08