Byrå Karl Johan-stil

Byrå Karl Johan-stil
Byrå Karl Johan-stil
Byrå Karl Johan-stil
Byrå Karl Johan-stil
Byrå Karl Johan-stil
Byrå Karl Johan-stil
Byrå Karl Johan-stil
Byrå Karl Johan-stil

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 1800-talets andra kvartal/ mitt, Karl Johan-stil, fanér i björk, beslag i mässing, höjd ca 82, 87x43 cm, nycklar medföljer

Sprickor, fanérskador

604141

2019-01-08