Flintlåsgevär nordafrika

Flintlåsgevär nordafrika
Flintlåsgevär nordafrika
Flintlåsgevär nordafrika
Flintlåsgevär nordafrika
Flintlåsgevär nordafrika
Flintlåsgevär nordafrika
Flintlåsgevär nordafrika
Flintlåsgevär nordafrika
Flintlåsgevär nordafrika
Flintlåsgevär nordafrika

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

FLINTLÅSGEVÄR, med snapplås, nordafrika, 18-1900-tal, Även kallat Kabylgevär, Kaliber 15mm, Total längd 141 cm

Lås defekt, delar saknas, korrosion, lagningar

604143

2019-01-27