Möbelgrupp rokokostil

Möbelgrupp rokokostil
Möbelgrupp rokokostil
Möbelgrupp rokokostil
Möbelgrupp rokokostil
Möbelgrupp rokokostil
Möbelgrupp rokokostil
Möbelgrupp rokokostil
Möbelgrupp rokokostil
Möbelgrupp rokokostil
Möbelgrupp rokokostil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÖBELGRUPP, 5 dlr, 1900-tal, rokokostil, vitbemålad, träskuren dekor, bestående av bord, 2 karmstolar, 2 stolar, mått bord höjd ca bord 71, diameter ca 91, sitthöjd ca 45 cm

Slitage

604144

2019-01-08