Matgrupp rokokostil

Matgrupp rokokostil
Matgrupp rokokostil
Matgrupp rokokostil
Matgrupp rokokostil
Matgrupp rokokostil
Matgrupp rokokostil
Matgrupp rokokostil
Matgrupp rokokostil
Matgrupp rokokostil
Matgrupp rokokostil
Matgrupp rokokostil
Matgrupp rokokostil

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATGRUPP, 1900-talets första hälft, rokokostil, träskuren dekor, betsad björk, bestående av: bord, 2 karmstolar, 2 taburetter, höjd ca 74, 110x85, 2 iläggskivor á 36, sitthöjd 46 cm

Skador, bortfall, sprickor

604152

2019-01-08