Matgrupp rokokostil
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATGRUPP, 1900-talets första hälft, rokokostil, träskuren dekor, betsad björk, bestående av: bord, 2 karmstolar, 2 taburetter, höjd ca 74, 110x85, 2 iläggskivor á 36, sitthöjd 46 cm
Skador, bortfall, sprickor
604152
2019-01-08