Reinhold Ljunggren färglitografi

Såld för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Blidösund, signerad R. Ljunggren, 218/360, färglitografi, bildmått ca 35x52 cm

604157

2019-01-08