Thure Wallner oljemålning

Thure Wallner oljemålning
Thure Wallner oljemålning
Thure Wallner oljemålning
Thure Wallner oljemålning
Thure Wallner oljemålning
Thure Wallner oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

THURE WALLNER (1888-1965): Landskapsvy, signerad Th Wallner, olja på pannå, ca 24,5x22,5 cm

604158

2019-01-08