Ljuskrona barockstil 1900-tal

Ljuskrona barockstil 1900-tal
Ljuskrona barockstil 1900-tal
Ljuskrona barockstil 1900-tal
Ljuskrona barockstil 1900-tal
Ljuskrona barockstil 1900-tal
Ljuskrona barockstil 1900-tal

Såld för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSKRONA, stomme i mässing, 1900-talets mitt, barockstil, sex ljusarmar, behängd med olikslipade prismor, invändigt med obelisk, elektrifierad, höjd ca 70, diameter 50 cm

604159

2019-01-09