Karl Mårtens färglitografi

Karl Mårtens färglitografi
Karl Mårtens färglitografi
Karl Mårtens färglitografi
Karl Mårtens färglitografi

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL MÅRTENS (född 1956), Koltrast, sigillstämplad, numrerad 98/290, färglitografi, bladmått ca 25x20 cm

604161

2019-01-08