Ebba von Koch oljemålning

Ebba von Koch oljemålning
Ebba von Koch oljemålning
Ebba von Koch oljemålning
Ebba von Koch oljemålning
Ebba von Koch oljemålning
Ebba von Koch oljemålning

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EBBA von KOCH (1866-1943), Stockholmsmotiv, signerad E.v. Koch, olja på pannå, ca 50x35 cm

604163

2019-01-08