Roland Svensson - Kallskär

Roland Svensson - Kallskär
Roland Svensson - Kallskär

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Erik Petters bod Kallskär", signerad Roland S, 37/360, färglitografi, bildmått ca 28x42 cm

604165

2019-01-08