Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SÄNGBORD, 1 par, bok, 1900-talets mitt, funkis, svärtade detaljer, med låda, höjd ca 60, 52x37 cm
Senare bemålning, slitage, spricka, invändiga sprickor
604169
2019-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här