Sängbord bok

Sängbord bok
Sängbord bok
Sängbord bok
Sängbord bok
Sängbord bok
Sängbord bok
Sängbord bok
Sängbord bok
Sängbord bok
Sängbord bok

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄNGBORD, 1 par, bok, 1900-talets mitt, funkis, svärtade detaljer, med låda, höjd ca 60, 52x37 cm

Senare bemålning, slitage, spricka, invändiga sprickor

604169

2019-01-09