Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003), Skärgårdsmotiv, signerad Roland S, numrerad 295/310, färglitografi, ca 21X33 cm
604171
2019-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här