Roland Svensson litografi

Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi

Såld för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003), Skärgårdsmotiv, signerad Roland S, numrerad 295/310, färglitografi, ca 21X33 cm

604171

2019-01-08