Mat- och kaffeservis Tyskland
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATSERVIS OCH KAFFESERVIS, 56 delar, Seltmann, Tyskland 1960-/70-tal, tryckt dekor av vinrankor i grönt mot vit fond, bestående av 12 flata tallrikar, 12 förrättstallrikar, 12 assietter, 12 kaffekoppar med fat, 3 uppläggningsfat, 2 skålar, kaffekanna, gräddkanna och sockerskål
En kaffekopp med nagg
604184
2019-01-07