Mat- och kaffeservis Tyskland

Mat- och kaffeservis Tyskland
Mat- och kaffeservis Tyskland
Mat- och kaffeservis Tyskland
Mat- och kaffeservis Tyskland
Mat- och kaffeservis Tyskland
Mat- och kaffeservis Tyskland
Mat- och kaffeservis Tyskland
Mat- och kaffeservis Tyskland
Mat- och kaffeservis Tyskland
Mat- och kaffeservis Tyskland
Mat- och kaffeservis Tyskland
Mat- och kaffeservis Tyskland
Mat- och kaffeservis Tyskland
Mat- och kaffeservis Tyskland

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATSERVIS OCH KAFFESERVIS, 56 delar, Seltmann, Tyskland 1960-/70-tal, tryckt dekor av vinrankor i grönt mot vit fond, bestående av 12 flata tallrikar, 12 förrättstallrikar, 12 assietter, 12 kaffekoppar med fat, 3 uppläggningsfat, 2 skålar, kaffekanna, gräddkanna och sockerskål

En kaffekopp med nagg

604184

2019-01-07