Piedestal 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

600 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

PIEDESTAL, 1900-talets andra hälft, två skivor av sten, stomme av förgyllt trä, höjd ca 66, längd och bredd 25 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage, en fot lagad, något instabil

604188

Päivämäärä:

2019-01-06