Piedestal 1900-talets andra hälft
Klubbat för:
600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
PIEDESTAL, 1900-talets andra hälft, två skivor av sten, stomme av förgyllt trä, höjd ca 66, längd och bredd 25 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage, en fot lagad, något instabil
604188
Päivämäärä:
2019-01-06