Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GRAMMOFON, 1900-talets första hälft, Parlophone, modell 295, fodral i ek, vev samt extra stift medföljer, höjd ca 71 cm.
Slitage, ej funktionstestad
604190
2019-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här