Grammofon

Grammofon
Grammofon
Grammofon
Grammofon
Grammofon
Grammofon
Grammofon
Grammofon
Grammofon
Grammofon

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRAMMOFON, 1900-talets första hälft, Parlophone, modell 295, fodral i ek, vev samt extra stift medföljer, höjd ca 71 cm.

Slitage, ej funktionstestad

604190

2019-01-06