Ljusstakar i empire 1800-tal

Ljusstakar i empire 1800-tal
Ljusstakar i empire 1800-tal
Ljusstakar i empire 1800-tal
Ljusstakar i empire 1800-tal
Ljusstakar i empire 1800-tal
Ljusstakar i empire 1800-tal
Ljusstakar i empire 1800-tal
Ljusstakar i empire 1800-tal
Ljusstakar i empire 1800-tal
Ljusstakar i empire 1800-tal
Ljusstakar i empire 1800-tal
Ljusstakar i empire 1800-tal
Ljusstakar i empire 1800-tal
Ljusstakar i empire 1800-tal
Ljusstakar i empire 1800-tal
Ljusstakar i empire 1800-tal

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets första del, brännförgylld brons, fransk empire, dekor av hermer, höjd ca 31 cm

Bruksslitage, en ljusstake något skev i pipans fäste

604191

2019-01-06