Fåtölj 1960-tal

Fåtölj 1960-tal
Fåtölj 1960-tal
Fåtölj 1960-tal
Fåtölj 1960-tal
Fåtölj 1960-tal
Fåtölj 1960-tal
Fåtölj 1960-tal
Fåtölj 1960-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, 1960-tal, snurrbar modell, klädd i svart konstläder, fot av svartlackerat trä, sitthöjd ca 40 cm

Foten omlackerad och med smärre slitage

604220

2019-01-06