Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOHANNES COLLIN (1873-1951): Porträttbyst, signerad och daterad Collin 1910, brons, gjutarmärkt Rasmussen, Köpenhamn, höjd 20 cm
604221
2019-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här