Johannes Collin brons

Johannes Collin brons
Johannes Collin brons
Johannes Collin brons
Johannes Collin brons
Johannes Collin brons
Johannes Collin brons
Johannes Collin brons
Johannes Collin brons

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHANNES COLLIN (1873-1951): Porträttbyst, signerad och daterad Collin 1910, brons, gjutarmärkt Rasmussen, Köpenhamn, höjd 20 cm

604221

2019-01-14