Georges Dayez oljemålning

Georges Dayez oljemålning
Georges Dayez oljemålning
Georges Dayez oljemålning
Georges Dayez oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GEORGES DAYEZ (Frankrike, 1907-1991): Komposition, signerad Dayez, olja på pannå, ca 49 x 64 cm

604224

2019-01-14