Greta P:son Digman oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GRETA P:SON DIGMAN (1906-1988): "På lingonröda tuvor", monogramsignerad GPD, olja på duk, ca 34,5x26,5 cm

604227

2019-01-15