Ulla-Britt Hede blandteknik

Ulla-Britt Hede blandteknik
Ulla-Britt Hede blandteknik
Ulla-Britt Hede blandteknik
Ulla-Britt Hede blandteknik
Ulla-Britt Hede blandteknik
Ulla-Britt Hede blandteknik

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULLA-BRITT HEDE (född 1946): Konstnären, signerad och daterad Hede 03, monterad i plexiglas, ca 29x29 cm

604239

2019-01-08