Dekorelement Kina

Dekorelement Kina
Dekorelement Kina
Dekorelement Kina
Dekorelement Kina
Dekorelement Kina
Dekorelement Kina

Såld för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DEKORELEMENT, 1900-tal, Kina, delvis förgyllt, träskuren genombruten dekor, relief av blommor och fåglar samt antikviteter, ca 33x21 cm

Mindre skador

604241

2019-01-08