Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DEKORELEMENT, 1900-tal, Kina, delvis förgyllt, träskuren genombruten dekor, relief av blommor och fåglar samt antikviteter, ca 33x21 cm
Mindre skador
604241
2019-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här