Wilhelm Kåge oljemålning

Wilhelm Kåge oljemålning
Wilhelm Kåge oljemålning
Wilhelm Kåge oljemålning
Wilhelm Kåge oljemålning
Wilhelm Kåge oljemålning
Wilhelm Kåge oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WILHELM KÅGE (1889-1960): Bygata, signerad Kåge, olja på pannå, 34x40 cm

604243

2019-01-09