Figuriner

Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner

Såld för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, trä, 4 st, Kina, 1900-tal, höjd ca 18-27 cm

Avslag/ nagg, slitage

604247

2019-01-08