Silver Borgila

Silver Borgila
Silver Borgila
Silver Borgila
Silver Borgila
Silver Borgila
Silver Borgila
Silver Borgila
Silver Borgila
Silver Borgila
Silver Borgila
Silver Borgila
Silver Borgila

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BÄGARE, samt FAT, sterlingsilver, Atelier Borgila, Stockholm 1956 resp. 1939, bägaren med spår av invändig förgyllning, höjd 7 cm, vikt ca 233 g

Med gravyr, slitage

604249

2019-01-06