Bägare silver

Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver

Såld för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄGARE, silver, omkring år 1800, svenska importstämplar, otydliga utländska stämplar, höjd ca 10 cm, total vikt ca 95 g

Bucklor, slitage

604251

2019-01-13