Asplund snö-byrå

Asplund snö-byrå
Asplund snö-byrå
Asplund snö-byrå
Asplund snö-byrå
Asplund snö-byrå
Asplund snö-byrå
Asplund snö-byrå
Asplund snö-byrå
Asplund snö-byrå
Asplund snö-byrå

Såld för:

7 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

THOMAS SANDELL & JONAS BOLIN, "Snö A", byrå, Asplund, formgiven under 1990-talet, lackerad i vitt, höjd ca 105, 90x43 cm

Bruksslitage

604255

2019-01-09