Dekorelement Kina 1800-tal

Dekorelement Kina 1800-tal
Dekorelement Kina 1800-tal
Dekorelement Kina 1800-tal
Dekorelement Kina 1800-tal
Dekorelement Kina 1800-tal
Dekorelement Kina 1800-tal
Dekorelement Kina 1800-tal
Dekorelement Kina 1800-tal

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

DEKORELEMENT, 2 st, Kina, 1800-talets andra hälft, förgyllt och skuret trä med dekor av figurscener, ca 20x117 resp 81x46 cm

Slitage, torrsprickor, smärre skador, krönet löst

604261

2019-01-09